» » Подарунок нашим воїнам АТО

Подарунок нашим воїнам АТО

Категорія: Головна / Акції / Учнівське самоврядування

«Янгол в АТО»

У грудні 2014 року учні Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» взяли участь у загальноміській акції «Янгол в АТО». Старшокласники  виготовляли ангели-обереги на подарунок нашим воїнам АТО. Ліцеїсти з винятковою відповідальністю окрім небожителів створювали власноруч ще й конверти та листівки з побажаннями. Діти з добрим серцем та відкритою душею поставилися до цього завдання, щиро вірячи у те, що янголи будуть оберігати наших солдатів на сході країни. Учні переконані, що ця акція організовувалася для того, щоб усі люди України побачили,  що навіть найменші, хвилюються за наших воїнів і бажають, щоб вони повернулися додому живими та неушкодженими, адже ангел є втіленням миру і добра.

У школі вже відбулося чимало акцій на підтримку українських бійців. Учні, вчителі та батьки збирали теплі речі та продукти харчування та відправляли у зону АТО. Однак, акція "Янгол в АТО" по-особливому щира та зворушлива.
Ми щиросердно бажаємо, щоб воїни АТО якнайшвидше повернулися додому живі та здорові і хай Мати Божа їх охороняє.