Інформація до статті
  • Переглядів: 66

Турнір з футболу (пам'яті МИХАЙЛА ЦИМБАЛЮКА)

Категорія: Головна


10 травня 2024 року у нашому закладі відбувся турнір з футболу, серед збірних команд учнів 6 - 9 класів, на честь полеглого випускника 2008 року МИХАЙЛА ЦИМБАЛЮКА, який загинув на війні захищаючи Батьківщину.

Інформація до статті
  • Переглядів: 119

Шкільна акція “Разом до перемоги”

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування


У рамках загально шкільної акції “Разом до перемоги” Рівненський ліцей №2 придбав автомобіль на запит наших захисників. Учні, вчителі та батьки були присутні на передачі авто, та на свої очі побачили результат збору, який був успішно проведений. Дякуємо Усім хто долучився.   

Інформація до статті
  • Переглядів: 133

Рій Рівненського ліцею №2

Категорія: Головна


Слава Україні! Героям слава! 18 – 19 квітня 2024 року пройшов міський етап військово-патріотичної гри "Заграва-Джура". Молоді джури Рівненського ліцею №2 пройшли випробування на силу, кмітливість, сміливість, влучність, стройову виправку, вміння орієнтуватись на місцевості та бути рятівником. У час, коли Збройні сили України у важких боях виборюють наше майбутнє, учні нашого ліцею добре вивчають військову справу, здобувають найважливіші навички, вміння і знання, щоби захищати і розбудовувати нашу Україну після перемоги. 

Інформація до статті
  • Переглядів: 154

День цивільного захисту (2024)

Категорія: Головна


26 квітня у РЛ-2 відбувся День цивільного захисту.  У цей день проводилися різноманітні  тренування, семінари та інші заходи , які підняли  рівень знань наших дітей про безпеку та вміння реагувати на надзвичайні ситуації. Адже спільні зусилля можуть врятувати чиєсь життя або запобігти трагедії, і наші діти це усвідомлюють.

Інформація до статті
  • Переглядів: 103

"Сьогодні, 26 квітня..."

Категорія: Головна


У Рівненському ліцеї №2 сьогодні, 26 квітня, учні та вчителі вшанували 38-му річницю з дня аварії на Чорнобильській АЕС - найбільшу техногенну  катастрофу людства. Згадували страшні події та переглядали  відеоматеріали, щоб ніколи не забути, як мирний атом став найбільшим ворогом людства.

Інформація до статті
  • Переглядів: 112

Тиждень психології

Категорія: Головна


У Рівненському ліцеї №2 пройшов тиждень психології.  У рамках його проведення психологічна служба ліцею організувала тренінг для вчителі, заняття для старшокласників та цікаві квести для учнів початкової школи. Також була організована виставка художніх робіт педагогічних працівників “Намалюй колегу”. Було багато посмішок, позитиву та гарного настрою.

Назад Вперед