Інформація до статті
  • Переглядів: 38

Територія сучасних смаків

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування


Ми прагнули створити "їдальню мрії". Цей шлях був непростим. Неодноразово порушували питання раціону на зустрічах учнівського парламенту з директором, обговорювали на засіданнях батьківського комітету, семінарах. 

Інформація до статті
  • Переглядів: 61

Що робити, щоб не попастися на хитрощі кібермародерів

Категорія: Головна


Загроза для кібербезпеки – це умисна спроба отримати доступ до системи окремого користувача або цілої організації. Зловмисники постійно вдосконалюють свої методи атак, щоб уникати виявлення й використовувати нові вразливості. Однак деякі з цих методів досить поширені, і до них можна підготуватися. Чи знаєте ви, хто такі кібермародери? 

Інформація до статті
  • Переглядів: 126

Хто автор мого життя?

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування


Саме під таким гаслом 29 травня, пройшов тренінг для учнів 10-х класів під керівництвом тренерів навчальної методики “PROFорієнтир”, Ганни Дідік, Ольги Крет та Вікторії Нагорної. У ході тренінгу тренери допомогли дітям виявити сильні та слабкі сторони, їх мотивацію та бажання, обговорили сфери діяльності, про які вони самі навіть не підозрювали, що їм це цікаво.

Інформація до статті
  • Переглядів: 169

Тренінг з проєктного менеджменту для молоді

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування


За плечима колосальний досвід реалізації різноманітних проектів. Проте нові лідери потребують нових знань. Відповідальність, свобода, креативність, любов, призначення – такими цінностями сьогодні керуються підлітки нашого лицею. Саме тому наша голова учнівського парламенту, ідейник проекту «Їдальня моєї мрії» А. Суховецька взяла активну участь у Тренінгу з проектного менеджменту для молоді, від креативного експерта Дем'яна Петрика.

Інформація до статті
  • Переглядів: 219

"Їдальня моєї мрії"

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування


Нещодавно відбувся заключний тренінг в рамках проєкту "Успішна школа через ефективне шкільне самоврядування", де наші учні продовжили роботу над проєктом "Їдальня моєї мрії" - ще одного  комфортного та затишного місця у школі. Особливо приємно, що до створення дизайну зали їдальні долучився наш випускник...

Інформація до статті
  • Переглядів: 153

Пам’ятаємо наших героїв.....

Категорія: Головна


З великим болем у серці проводимо в останню дорогу нашого випускника 2008 року Михайла Цимбалюка. Світлий, добрий, веселий, спортсмен, футболіст - таким ми назавжди запам’ятаємо Михайла. Наш Захисник віддав життя за Україну, виконуючи бойове завдання на Донеччині.


Вічна пам’ять!


Назад Вперед