У мандри вирушаємо - ЗБІР 2021

Категорія: Головна / Конкурси

Ось уже 12 років поспіль учні 3-4 класів Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» мають чудову нагоду активно відпочити у гарному лісі с. Козлин, позмагатися між собою у силі, витривалості й спритності та отримати море позитивних вражень від свята.

Інформація до статті

Освітня програма "Супергерої FAST"

Категорія: Головна / Проекти

Минулого місяця наша школа долучилася до освітньої програми "Супергерої FAST" на підтримку міжнародної кампанії, яка проводиться у понад 20 країнах світу.
Проєкт ставить за мету навчити дітей у веселій, доступній формі розпізнавати перші ознаки інсульту та звертатися за медичною допомогою.

Виставка «Великодня писанка»

Категорія: Головна / Конкурси

У кожній українській родині знають, що Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят.
Дорослі і малі із настанням весни чекають цього свята.
Учні 1-4 класів НВК №2 «Школа-Ліцей» підготували святкову виставку під назвою «Великодня писанка». На передодні світлого свята Пасхи учні та батьки створювали неповторні  великодні писанки, віночки, кошики. Вестибюль школи майоріє барвами, які підіймають настій в очікуванні свята Воскресіння Господнього.

Міні – міс школи 2021

Категорія: Головна / Дозвілля

У НВК №2 «Школа-Ліцей» пройшов уже традиційний, приурочений до 8 березня, конкурс краси та грації «Міні-міс школи 2020-2021». Учасниці були учениці  5-7 класів. Усі вони проявили  себе як справжні юні красуні, талановиті та креативні. Членам журі було важко обрати серед 11 чарівних претенденток найкращу... Але після проведення додаткового конкурсу вибір було зроблено!!!

Міс Школи 2021

Категорія: Головна / Дозвілля

Сьогодні зовсім юні учениці. Завтра випускниці та студентки.
Щорічно навесні у НВК №2 «Школа-Ліцей» проводиться феєричний конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю.

Шкільний фотоконкурс "Запам'ятай цю мить" - 2019

Категорія: Головна / Конкурси

В нашому житті трапляється дуже багато цікавих моментів про які важко розказати та описати. Але якщо у вас є фотоапарат… Краще один раз побачити ніж від багатьох почути. У нашому закладі проходить традиційний фотоконкур. Всі учасники можуть подати свої фотошедеври.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО