Переможці олімпіад та конкурсів

Категорія: Гордість ліцею

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та успіхів у навчанні. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень!
Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!
Всім учасникам бажаємо міцного здоров'я, наснаги та подальших творчих успіхів!

Інформація до статті

"Об'єднаймося ж, брати мої"

Вітаємо переможців!
Учні Рівненського ліцею#2 Чернякова Анастасія та Гайко Анна, учениці 10-Б та 10-В класу, стали переможцями III етапу XXIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої" у номінації "Історія України та державотворення." Діти отримали грамоти Департаменту освіти і науки Рівненської Обласної Державної адміністрації та цінні подарунки. Підготувала переможців учитель історії Олійник Людмила Володимирівна. Бажаємо успіхів у подальшій роботі!

Пишаємося нашою ученицею!

Категорія: Головна / Гордість ліцею

За період 2022 року, з травня по грудень, Валерія у свої 8 років, зайняла 9 перших місць в своїй категорії у різних містах України, та була двічі відзначена суддями, як найкраща спортсменка в своїй категорії, що набрала найбільшу кількість балів! Щиро вітаємо нашу юну гімнастку, ученицю 2-У класу Валерію Дорощук, яка  отримала 3-ій дорослий розряд з художньої гімнастики!

Інформація до статті

Наші переможці (конкурс Яцика)

Категорія: Головна / Гордість ліцею

Вітаємо Міщенко Анастасію, ученицю 4-В, яка посіла II місце у 23 Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Анастасія талановита та багатогранна особистість. Попри те, що учениця ставить собі за мету досконало знати українську мову, вона опановує й інші -  англійську та італійську.

Наша гордість!

Категорія: Головна / Гордість ліцею

Наші учні славляться не тільки знаннями та успіхами у навчанні, а й неабиякими  досягненнями у спорті. Учень 2-Е класу - Мичко Станіслав Романович -  багаторазовий призер міжнародних змагань з плавання. Станіслав займається спортом з чотирьох років у приватному клубі Акваріус.