Інформація до статті

А ми продовжуємо розвивати наше шкільне самоврядування.

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування

Цікаві панельні дискусії та навчальні зустрічі із спікерами на тему Волонтерства надихнули  ще більше розвивати молодіжний рух та навчати молодь генерувати молодіжні зміни.
Захід «Волонтерство очима молоді», покликаний формувати ті вміння й навички, які стануть  в нагоді молодим людям для формування професійного та карʼєрного зростання у сфері волонтерства.

Вибори у ліцеї (2024)

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування

У РЛ-2 відбулися вибори голови учнівського парламенту, участь у виборах приймали двоє активних та енергійних учня Кузмічова Дарина та Грищук Іван /обоє учні 8-А класу/. Кожен претендент мав свою власну програму та гідно виступили перед шкільним учнівським активом та перемогу у голосуванні здобув Грищук Іван. Команда парламенту сформована та готова плідно та активно працювати на розвиток ШУП та ліцею №2 у створенні позитивного іміджу закладу.

Інформація до статті

День Соборності України (2024)

Категорія: Головна / Національно-патріотичне виховання / Учнівське самоврядування

З нагоди Дня Соборності України, який відзначаємо 22 січня, учні  Рівненського ліцею №2 спільно з Рівненським ліцеєм "Український" організували живий ланцюг злуки, об’єднавши молодшу та середню ланки двох навчальних закладів. Діти, взявшись за руки, гучно та весело заспівали пісню "Ой у лузі червона калина...". Шкільний парламент підготував для 3-4 класів інформаційну гру з патріотичними пазлами, а класні керівники провели виховні заходи до Дня Соборності.

Територія сучасних смаків

Категорія: Головна / Їдальня / Учнівське самоврядування

Ми прагнули створити "їдальню мрії". Цей шлях був непростим. Неодноразово порушували питання раціону на зустрічах учнівського парламенту з директором, обговорювали на засіданнях батьківського комітету, семінарах.

Хто автор мого життя?

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування

Саме під таким гаслом 29 травня, пройшов тренінг для учнів 10-х класів під керівництвом тренерів навчальної методики “PROFорієнтир”, Ганни Дідік, Ольги Крет та Вікторії Нагорної. У ході тренінгу тренери допомогли дітям виявити сильні та слабкі сторони, їх мотивацію та бажання, обговорили сфери діяльності, про які вони самі навіть не підозрювали, що їм це цікаво.

Інформація до статті

Тренінг з проєктного менеджменту для молоді

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування

За плечима колосальний досвід реалізації різноманітних проектів. Проте нові лідери потребують нових знань. Відповідальність, свобода, креативність, любов, призначення – такими цінностями сьогодні керуються підлітки нашого лицею. Саме тому наша голова учнівського парламенту, ідейник проекту «Їдальня моєї мрії» А. Суховецька взяла активну участь у Тренінгу з проектного менеджменту для молоді, від креативного експерта Дем'яна Петрика.