НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » День одинадцятий - 13.06.2016

День одинадцятий - 13.06.2016

Категорія: Головна / Табір

«Віночок українських пісень»

Музичні посиденьки лунали зусібіч у пришкільному таборі «Усмішка». Учні НВК №2 «Школа-Ліцей» продемонстрували відмінне знання народних пісень. Усна народна творчість і наші узвичаєні традиції – джерело духовного багатства кожного національно свідомого громадянина. Саме такими зростають  вихованці «Усмішки», адже їхнє знання пісенного мистецтва захоплює та возвеличує патріотичне світосприйняття нашого суспільства. Діти натхненно виконували пісні, їм сподобалася ця традиція, започаткована цьогоріч, вони будуть продовжувати її надалі.

Вихованці пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 13 червня 2016 року перетворилися у фантастичних звіряток, прекрасних фей, незвичайних квіточок, войовничих  піратів, кумедних монстриків та інших чудернацьких істот під час арт-мобу «Веселий боді-арт». Старшокласники-волонтери та педагоги-наставники допомогли малечі перетворитися у феєричні, незабутні та непересічні образи. А полум'яні посмішки та осяйні погляди роблять розмальовані обличчя ще прекраснішими та виразнішими персонажами.

О.Гребенюк