НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » «Посвята в п’ятикласники»

«Посвята в п’ятикласники»

Життя, справді, часто дарує нам яскраві та непередбачувані моменти. Таким емоційним та незабутнім моментом у нелегкому шкільному житті учнів 5 класів стала незвичайна подія 26 жовтня 2017 року, яку вони зберігатимуть в пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги. У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей» відбулася «Посвята в п’ятикласники». Щоб носити почесне звання п’ятикласника учні пройшли деякі випробування, і довели, що вони гідні цього звання. Кожний клас показав згуртованість, дружні відносини та щире вболівання за свою команду. Учнівський парламент підготував такі конкурси для школярів: «Візитка», «Сучасні вичурки» та «Лава на лаву». Конкурси засвідчили, що всі класи, без винятку, надзвичайно активні, творчі, енергійні та багатогранні. Кульмінацією свята стала клятва п'ятикласників: добре вчитися, брати активну участь у громадському житті, берегти і примножувати славу рідної школи, із честю нести високе звання п'ятикласника. Актив учнівського самоврядування охоче долучився до організації та підготовки свята своїм молодшим друзям. Зі словами вітання до п'ятикласників звернувся директор Андрій Нагорний. На святі панувала приємна атмосфера родинного тепла, добра, затишку, адже на ньому були присутні і батьки,і педагоги, і діти- члени великої шкільної родини!
Марія Калівошко - педагог-організатор