» » Відтепер ми п'ятикласники

Відтепер ми п'ятикласники

Категорія: Головна / Дозвілля

«Посвята в п’ятикласники»

Життя, справді, часто дарує нам яскраві та непередбачувані моменти. І посвятам відводиться дуже незвичайна роль. А бувають вони найрізноманітніші. Колись існувала  посвята в лицарі. Люди мистецтва часто присвячують комусь свої твори.Можна посвятити друга у свою таємницю…
Емоційним та незабутнім моментом у нелегкому шкільному житті учнів 5 класів стала незвичайна подія 22 жовтня 2015 року, яку вони зберігатимуть в пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги. У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей»  відбулася «Посвята в п’ятикласники». Щоб носити почесне звання п’ятикласника учні пройшли деякі випробування, і довели, що вони гідні цього звання. Кожний клас продемонстрував свої таланти, показав згуртованість, дружні відносини та щире вболівання за свою команду. Учнівський парламент підготував  такі конкурси для школярів: «Знайомтесь! Ми – п’ятикласники!», «Креативність класу», «іспит»  на кмітливість для капітанів  команд – конкурс «Ерудит». 5-класники представили свої команди: 5-А – «Позитивчики», 5-Б – «Каштанчики», 5-В – «Скім», 5-Г – «Усмішки». Конкурси  засвідчили, що всі класи, без винятку, надзвичайно активні, творчі, енергійні, незрівнянні, неординарні та багатогранні. Старшокласники, а саме – актив учнівського самоврядування, охоче долучилися до організації та підготовки свята своїм молодшим друзям і вітали їх ексклюзивними художніми номерами.

Однак, щоб зарахувати у шкільну родину, учні склали урочисту присягу п’ятикласника, яку проголосила голова учнівського парламенту Анастасія Барановська.
Гребенюк О.М., педагог-організатор