» » «Посвята в п’ятикласники»

«Посвята в п’ятикласники»

«Житті учнів 5 класів...»

Життя, справді, часто дарує нам яскраві та непередбачувані моменти. І посвятам відводиться дуже незвичайна роль. А бувають вони найрізноманітніші. Колись існувала  посвята в лицарі. Люди мистецтва часто присвячують комусь свої твори.Можна посвятити друга у свою таємницю…
Емоційним та незабутнім моментом у нелегкому шкільному житті учнів 5 класів стала незвичайна подія 21 жовтня 2016 року, яку вони зберігатимуть в пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги. У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей»  відбулася «Посвята в п’ятикласники». Щоб носити почесне звання п’ятикласника учні пройшли деякі випробування, і довели, що вони гідні цього звання. Кожний клас показав згуртованість, дружні відносини та щире вболівання за свою команду. Старшокласники, а саме – актив учнівського самоврядування, охоче долучилися до організації та підготовки свята своїм молодшим друзям. Однак, щоб зарахувати у шкільну родину, учні склали урочисту присягу п’ятикласника.