НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Замками Тернопільщини + РЕТРОавто

Замками Тернопільщини + РЕТРОавто

Останній тиждень жовтня для 7-Г класу був насичений різними подіями: контрольні, домовленості з однокласниками, тактичні перемовини з батьками і, звичайно ж, перша подорож на Тернопільщину.
Спочатку ми відправились до Кременця, де нас зустрів усезнаючий та веселий екскурсовод. Він розповів багато чого цікавого про це старовинне місто. Потім ми пішли на гору Бона, де придбали сувеніри для батьків.
Після Кременецького на нас чекали Вишневецький замок, про який нам розповіли багато цікавих легенд, і замок у Збаражі, у якому ми відвідали підземелля та зброярню, побачили безліч старовинної зброї з різних країн.
Але на цьому історичні розповіді для семикласників не закінчилися, адже ми поїхали в Тернопіль у музей ретроавтомобілів, де нам дозволили навіть сфотографуватися, сидячи за кермом. Також на території музею на вулиці стояли моделі вигаданих автомобілів та мотоциклів (наприклад, винищувач із «Зоряних війн»), від яких ми були просто в захваті! Нашим хлопцям так сподобалося, що їх не можна було звідти забрати навіть і через годину!

Після такого емоційного дня ми всі разом, поївши піцу, мали б заснути по дорозі додому, але наші хлопці були іншої думки! Повірте, такого галасливо-жартівливого автобуса траса Тернопіль – Рівне ще не чула.
Дякуємо Парфенюку Миколі Володимировичу та нашим батькам за цікаву екскурсію та веселий настрій!.

Марта Килюшик - учениця 7-Г класу