НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Спортивно-туристичний збір 3–4 класів - 2016

Спортивно-туристичний збір 3–4 класів - 2016

Категорія: Головна / Дозвілля

«У мандри вирушаємо»

Кожен навчальний заклад Рівного має свою «фішку». У Рівненського ж НВК 2 «Школа-Ліцей» їх багато. Одна з таких - традиційний спортивно–туристичний збір «У мандри вирушаємо». Метою проведення свята є пропагування серед учнів здорового способу життя, сприяння вихованню екологічної культури дітей, згуртуванню учнівських колективів, розвиток творчих здібностей наших вихованців.
Ось уже 8 років поспіль учні 3-4 класів мають чудову нагоду активно відпочити у лісі с. Козлин, позмагатися між собою у силі, витривалості й спритності та отримати море позитивних вражень від свята.
Аби свято пройшло на належно високому рівні кожен клас - учасник змагань заздалегідь ретельно готується до нього. Класні керівники з дітьми створюють команду, добирають їй назву, девіз, форму, емблему, атрибутику, розучують речівки, кричалки. Усе це клопітка, однак приємна робота, виконувати яку завжди радо допомагає батьківська громада нашого закладу.

Свято розпочинається з урочистого представлення кожної з  команд-учасниць змагань, а далі діти мають змогу проявити  свої спритність, швидкість, витривалість, згуртованість у різноманітних  естафетах. А на тих, хто найкраще впорається із завданнями усіх етапів чекає кубок переможця, який за традицією вручає керманич закладу Андрій Нагорний.  Цьогоріч  кубок  вибороли «Бешкетники» 3-Г класу (кл. керівник Юлія Сергієнко) та «Сонечка» 4-В класу ( кл. керівник Наталія Демчук ).  Решта команд були нагороджені грамотами лауреатів  VIII спортивно – туристичного збору « У мандри вирушаємо». Та найбільшим здобутком для кожного учасника цього свята стали приємні враження і незабутні спогади.

Юлія Сергієнко,
класний керівник 3-Г класу