» » Прощання з Букварем

Прощання з Букварем

Категорія: Дозвілля

«Прощання з Букварем»

Не встигли відлунати дзвони Великодня, як до першокласників у НВК №2 «Школа-Ліцей» завітало ще одне свято – «Прощання з Букварем».

Щороку наймолодші учні ретельно готуються до нього: розучують вірші, пісні, танці, шиють костюми, відшліфовують акторський талант, словом, хочуть бути найкращими.

Не стало винятком і цьогорічне «Прощання з Букварем»,тому школярам вдалося неабияк розважити гостей дійства, адже кожен з них був по-своєму креативним, неповторним, із родзинкою. Не обійшлося і без сюрпризів: на свято завітали казкові герої, кожен першокласник отримав солодкі гостинці та подарунки. Справжніми режисерами цього заходу стали класні керівники 1-их класів - Л. Ходацька, І. Литвинович, О. Редзель, Ю. Сергієнко.

Усі одностайно погодилися з думкою «Свято вдалося на славу!»