Головна > Головна > Яке прекрасне рідне слово!

Яке прекрасне рідне слово!

13-11-2019, 21:44. Розмістив: Adminik

Яке прекрасне рідне слово!
Воно – не світ, а всі світи.
Володимир Сосюра

Мова – це серце нації, а тому з особливим трепетом та хвилюванням відзначили День української писемності та мови у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей». Була проведена ціла низка заходів з метою вшанування рідної мови. 8 листопада, на передодні свята, заклад квітнув  розмаїттям вишиванок, у яких прийшли наші учні та вчителі.
Учні старших класів створили тематичну фотозону під назвою «Книги мають вагу», де могли сфотографуватись усі бажаючі.
Лідери шкільного учнівського парламенту провели логос-турнір «Мова – не калька», у якому взяли участь і діти, і вчителі.
В рамках Дня української писемності та мови відбувся виховний захід «Як парость виноградної лози, плекайте мову», який підготували вчителі словесники. Учасники свята розповідали про значення і важливість цього дня в житті людини,  інформували про велич української мови та склали скорботний календар  мови.   Художньою окрасою свята були учні, які виразно читали поезії.
Святкування завершилося тематичним флешмобом «Українська – мова єднання».

К.Рогожина, педагог-організатор

Повернутися назад