Головна > Головна / Конкурси > Знайомтесь: випускники-2014!

Знайомтесь: випускники-2014!

27-04-2014, 14:08. Розмістив: Adminik

«Знайомтесь: випускники-2014!»

"ОГО" розпочинає новий проект – "Випускник-2014". Ми познайомимо читачів газети "ОГО" і відвідувачів Рівненського інформаційного порталу OGO.ua з цьогорічними випускниками рівненських шкіл, гімназій і ліцеїв. Розповімо і про навчальні заклади, які цьогоріч закінчують герої нашого проекту. А потім з допомогою інтернет-голосування оберемо "Випускника-2014"!

Мирончук Павло

учень 11-А класу

Я - Мирончук Петро - учень НВК №2 «Школа-Ліцей» - одного з найкращих закладів Рівного. Моє ім’я в перекладі з давньогрецької означає «камінь», тому вирізняюсь твердістю характеру та рішучістю. За знаком зодіаку я – Козеріг, тому впертий та звик лише перемагати. Пишаюсь тим, що українець.
Із дитинства був допитливим, люблю читати, вивчати іноземні мови і (як не дивно) вчитися, тому за декілька місяців планую отримати атестат із відзнакою та золоту медаль.
Завжди намагаюся тримати руку на пульсі подій, розвиватися у різних напрямках.
Здобував перемоги у міських етапах олімпіад із математики, хімії, біології, фізкультури. Також спробував реалізуватися як науковець-початківець, написавши роботу з медицини на німецькій мові.
Проте навчання – це не основне із захоплень. Спорт – моє друге ім’я. Я не можу уявити своє життя без спортивних змагань, де панує конкуренція, без болісних невдач і солодких  перемог. Спорт виховав в мені любов до здорового способу життя і довів, що можна стати популярним не лише завдяки сигареті чи алкоголю. Також відвідування спортивних секцій цікаве для тих, хто шукає нових друзів, пригод і адреналіну. Так, як я голова спортивної комісії у школі, намагаюся залучити якомога більше дітей до занять фізкультурою.
Не залишаюся байдужим і до проблем екології. Був одним із засновників клубу «ПЗП» ( природозахисні «пакосники»). Ми пропагуємо природоохоронну діяльність, власними вчинками подаємо приклад іншим.
Також розвиваю в собі акторські здібності, часто виступаючи на сцені, та уже спробував себе у ролі режисера-постановника, знімався у шкільному відео. Мрію продовжити традицію нашої родини – стати лікарем вже у четвертому поколінні.

Рогожина Катерина

учениця 11-А класу

Я — Рогожина Катерина, учениця НВК №2 «Школа -Ліцей». Знайомі та друзі знають мене як веселу, життєрадісну, енергійну та креативну особистість.
Моє життєве кредо – «Прийшла, побачила, перемогла»! Тому за 11 років навчання я неодноразово брала участь у дебатному турнірі «Прес», різних конкурсах, як тих, які проводились у ліцеї, так і на загальноміському рівні.
Я — призер міського етапу олімпіад з англійської та української мов. Серед нещодавніх перемог – І місце на міському та ІІІ на обласному етапах МАНу з історії України. Маю всі шанси отримати золоту медаль.
Я — заступник голови шкільного парламенту, тож беру активну участь у житті школи. Маю твердий та впевнений характер, цілеспрямована та рішуча. Можу будьяку ситуацію, навіть якщо вона здається програшною, зробити своєю перемогою.
Захоплююсь танцями, особливо бальними. Зараз займаюсь волейболом, навіть брала участь
у цьогорічних міжшкільних змаганнях. Вважаю, що активний спосіб життя впливає як на здоров’я, так і на зовнішній вигляд.
Суперникам бажаю успіху, а собі – перемоги!

Олійник Юлія

учениця 11-А класу

Я рада вам про себе розказати,
Всім звично Юлею мене назвати.
Роки шкільні в нас пролетіли,
Цікаво: що ж вони навчили?!
Іти вперед і не здаватися,
в житті за все своє змагатися.
Потрібно всім допомагати,
тому я лікарем бажаю стати.
 Для душі потрібен відпочинок,
І в танцях там мій є спочинок.
Як староста, люблю порядок
Й красивий літній ранок.
В парламенті у школі й міста
Я за те, щоб все було лиш чисто.
Дозвілля гарно облаштую,
взагалі ніколи не нудьгую.

Представлення наших учасників та інтернет-голосування на порталі OGO.ua відбудуться упродовж квітня-травня. Переможець проекту отримає нагороду на святі Останнього дзвоника у своїй школі.
Отож, очікуйте на знайомство з випускниками-2014 і долучайтеся до співпраці з нами у новому цікавому проекті! Телефон рекламної служби "ОГО” для потенційних партнерів проекту – (0362) 400-607.

Повернутися назад