Головна > Головна > Пророче слово Кобзаря

Пророче слово Кобзаря

23-01-2014, 18:02. Розмістив: Adminik

«Пророче слово Кобзаря»

У НВК №2 «Школа-Ліцей» 21 січня 2014 року  відбувся  поетичний марафон «Пророче слово Кобзаря»,  приурочений 200 - річчю великого генія українського народу - Т. Шевченка, організований  молодою «Просвітою» закладу.

Лірична мелодія уявно перенесла всіх присутніх у дитинство поета. Із перших хвилин дійства уся зала зачаровано спостерігала за створенням дивовижного образу давнього українського села, який виконала у техніці піскового живопису учениця 1 класу, Воробей Софія.
Перші рядки поезії Кобзаря, що лунали з вуст учнів, учителів, батьків, змусили доторкнутися  до струн душі кожного слухача. Спостерігаючи за майстерною грою акторів, глядачі мимоволі переймалися долею героїв Шевченкових творів та життєвими перипетіями самого поета.
  Чарівний спів жіночого тріо під звуки бандури заворожував та надихав детальніше ознайомитися та глибше пізнати творчість українського Пророка.
Творчий вечір завершила урочиста передача символу Поетичного марафону  - «Кобзаря»  - колективу ЗОШ №4.
Нехай і надалі Шевченкове слово надихає  ,зцілює, додає Віри, Надії, Любові.

Повернутися назад