Головна > Головна / Учнівське самоврядування > Красуня 2022

Красуня 2022

13-11-2022, 19:06. Розмістив: Adminik

24 лютого у нашому навчальному  закладі планувалося проведення цікавого заходу, але війна внесла  корективи у  життя кожного із нас....
Нарешті довгоочікувана подія - свято, на яке чекали понад 8 місяців. 10 листопада у Рівненському ліцеї №2 відбулося  захоплююче дійство - конкурс "Красуня  2022". Наші юні учасниці, учениці 4-5 класів, змагалися за корону та титул найкрасивішої у школі. Кожна конкурсантка ретельно готувалася та підбирала найкращі вбрання. Оцінювали  дівчаток за трьох конкурсів, у яких вони себе представляли: вихід у національних костюмах, творчий відеономер "Мої таланти" та вихід у вечірніх сукнях.
Переможницею конкурсу "Красуня 2022" стала учениця 5-А класу Карповець Катерина. Кожна з конкурсанток була гідно оцінена та нагороджена. Усім дівчаткам  щиро бажаємо нових перемог, високих досягнень та звершень у майбутньому.

Оксана Федорчук, педагог організатор

Повернутися назад