Головна > Головна > Ми - п’ятикласники!!!

Ми - п’ятикласники!!!

25-10-2022, 15:17. Розмістив: Adminik

20 жовтня у Рівненському ліцеї 2 відбулося цікаве та веселе дійство - посвята в п’ятикласники. У кожної дитини бувають важливі незабутні моменти, які символізують перехід до нового етапу в житті. Ось і сьогодні у велику  родину старшої  школи вливається ще один колектив: тепер дорослі, свідомі учні 5 класу. Саме колектив, адже ці діти дружні, завзяті та працьовиті, шумні і невгамовні, непосидючі бешкетники і веселі щебетухи, фантазери і мрійники – звичайні п’ятикласники. Вихованці ліцею на  святі  співали в караоке українські патріотичні пісні, демонстрували цікаві презентації свого класу, дарували всім присутнім позитивні емоції, піднесений настрій та дякували ЗСУ за можливість посміхатися у теперішній важкий для нашої держави час.

Оксана Федорчук, педагог організатор

Повернутися назад