Головна > Головна > День взаєморозуміння та порозуміння

День взаєморозуміння та порозуміння

19-11-2021, 16:16. Розмістив: Adminik

Тиждень толерантності триває. Четвер, 18 листопада, пройшов для учнів закладу під назвою «День взаєморозуміння та порозуміння», колір дня був синій, що в психології означає оптимізм і спокій, пригнічує агресивність і руйнівні емоції. Учні створювали «Дерево толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства - цей універсальний символ, який поєднує небо й землю, містить в собі силу й міць, — став основою для вираження почуттів, адже на нього діти клеїли власноруч підписані сердечки  з рисами характеру, які притаманні лише толерантним людям. Натомість молодші школярі створили «Мішечки порад толерантності» для  своїх класів. Цього дня з учнями була проведена акція «Обійму безкоштовно», завдяки цьому діти отримали позитивний настрій на цілий день.

Психологічна служба закладу

Повернутися назад