Головна > Головна > Толерантність – це мистецтво жити з іншими людьми та іншими ідеями

Толерантність – це мистецтво жити з іншими людьми та іншими ідеями

17-11-2021, 20:27. Розмістив: Adminik

Толерантність – термін, що означає терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки і звичаїв. Аби донести сенс цього важливого поняття до учнів, 16 листопада у НВК №2 «Школа-Ліцей» був відзначений Міжнародний день толерантності. Обов’язковою умовою булла наявність зеленого кольору в одязі та аксесуарах, який в психології означає ніжність, оздоровлення та безконфліктність. Психологічна служба закладу разом із класними керівниками проводили впродовж дня інформаційні хвилинки та години спілкування «Що таке толерантність», «Толерантність врятує світ», «Вчимося толерантному спілкуванню». Діти долучилися до акції «Створи квітку толерантності», а також мали можливість створити свою власну «Емблему толерантності». Учні закладу ще раз переконалися в тому, що толерантність – це позиція шанобливого ставлення до людини, її почуттів та індивідуальних особливостей, а її відсутність призводить до конфліктів, стресу та нестабільності.

Психологічна служба закладу

Повернутися назад