Головна > Головна / Навчання > Учням - Національний проект «Відкритий світ»

Учням - Національний проект «Відкритий світ»

7-11-2013, 21:29. Розмістив: Adminik

УЧНЯМ

Національний проект «Відкритий світ»

Унікальні можливості Національного проекту «Відкритий світ»

Батьки
 відтепер знатимуть, що незалежно від того, де живе дитина, вона зможе вчитися за світовими стандартами. Якісна шкільна освіта дітей стане доступною у кожному куточку України. "Відкритий світ" - світ рівних можливостей!

Батьки зможуть контролювати успішність своїх дітей через спілкування з учителем та доступ до шкільних журналів успішності через Інтернет.

Батьки можуть бути спокійними за безпеку власних дітей, діти матимуть доступ лише до безпечних інтернет-сайтів. Спеціально створені для них соціальні мережі будуть перевіреними та захищеними. Це буде цікаве віртуальне середовище для навчання, пошуку інформації та спілкування.

Діти зможуть вчитися по-новому: зручно і креативно. Уроки історії, хімії, біології, фізики стануть не лише корисними, а і цікавими:фільми, 3D моделі, історичні реконструкції, складні експерименти, діючі моделі двигунів - все це стане частиною уроків.

Діти змалку освоюватимуть технології майбутнього та, коли виростуть, стануть конкурентними у сучасному інформаційному світі.

Діти з можуть вчитись усюди: власний персональний комп'ютер дозволяє вчитися однаково успішно у шкільному класі та за його межами.

Діти отримають доступ до кращих бібліотек та баз світу. Вони також зможуть слухати уроки кращих українських та закордонних спеціалістів.

Діти не носитимуть за спиною важкий наплічник - тепер всі підручники і матеріали вмістяться в одному планшеті.

Вчителі
 отримають нові технології для навчання, вони зможуть цікаво та легко подавати матеріал.

Вчителі
 замість того, щоб годинами перевіряти зошити після уроків, зможуть безпосередньо в класі побачити, як кожен учень засвоювати матеріал і розв'язує задачі.

Вчителі матимуть нові можливості професійного зростання на тренінгах за участі світових лідерів інформаційних технологій, які є партнерами Національного проекту "Відкритий світ"

Вчителі будь-коли зможуть зв'язатися з батьками через Інтернет та обговорити з ними, як навчаються їхні діти.

СТОРІНКА ПРОЕКТУ

ГОЛОСУВАННЯ