Головна > Головна > Урок мужності «Пам’яті героїв присвячується»

Урок мужності «Пам’яті героїв присвячується»

29-01-2019, 20:28. Розмістив: Adminik

Майже сто років тому відбулась одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. Сьогодні складається враження, що історія повторюється. Принаймні так вважає більшість українців. Однак факт залишається фактом, цей бій залишив неабиякий слід в нашій національній пам'яті.
Щорічно, 29 січня НВК №2 «Школа-Ліцей» не втомлюється підтримувати зв’язок учнів з героїчним минулим України. Цей рік не став винятком, школярі старших класів  поділилися з молодшими поколіннями тим, що знають про цей важливий день в історії нашої держави. Були проведені виховні години, уроки історичної пам'яті де старшокласники переповідали учням перебіг подій битви під Крутами, показували презентації та ділились своїми думками та переживаннями. На очах слухачів блищали сльози, діти уважно, не без захоплення слухали, ототожнювали сьогодення і минуле. Щонайважливіше – це розуміння учнями того, що це день не лише вшанування пам'яті загиблих героїв минулих часів і сучасності, а й гордості за їх відданість і готовність віддати життя на благо рідної землі.

Олена Скороход, голова ШУП

Повернутися назад