Головна > Головна > На порозі Нового року

На порозі Нового року

25-01-2019, 21:57. Розмістив: Adminik

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне —чудес.
20, 22  грудня чарівне дійство завітало до учнів Рівненського НВК №2. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Відомі мультяшні персонажі – Бейблейд, ляльки Лол, Чаклунка,  Дід Мороз, Снігуронька, та багато інших героїв завітали в гості на свято, даруючи всім яскраві емоції, гарний настрій, запальні пісні і хороводи. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам.
Свято подарувало  море позитиву, дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

Олена Скороход, голова учнівського парламенту

Повернутися назад