Головна > Головна > Благодійність немає меж

Благодійність немає меж

17-12-2018, 20:47. Розмістив: Adminik

Щороку напередодні новорічно-різдвяних свят учні Рівненського НВК №2 проводять благодійну акцію «Святий Миколай іде у гості» та долучаються до міських акцій, «Не будь байдужим», «Діти-дітям», «На крилах янголів».
Учнівське самоврядування, класні керівники  здійснюють злагоджену роботу по підготовці до акцій, шукають спонсорів, оптимальні методи забезпечення дітей подарунками, розповсюджують інформацію про акції, їх користь і доступність долучитись для кожного бажаючого. Завдяки співпраці з волонтерами Тетяною Воронцовою та Світланою Середою були відправлені подарунки в АТО, а також їх отримали діти – сироти.
За час проходження новорічно-різдвяних акції їх підтримали більшість вихованців школи та міста. Відтак десятки тисяч дітей у різних регіонах України отримали можливість відчути тепло, любов і опіку.

Олена Скороход, голова учнівського парламенту

Повернутися назад