Головна > Головна > «Посвята в п’ятикласники» - 2018

«Посвята в п’ятикласники» - 2018

26-10-2018, 21:50. Розмістив: Adminik

Емоційним та незабутнім моментом у нелегкому шкільному житті учнів 5 класів стала незвичайна подія 19 жовтня 2018 року, яку вони зберігатимуть в пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги. У Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей»  відбулася «Посвята в п’ятикласники». Щоб носити почесне звання п’ятикласника учні пройшли деякі випробування, і довели, що вони гідні цього звання. Кожний клас показав згуртованість, дружні відносини та щире вболівання за свою команду. Учнівський парламент підготував  такі конкурси для школярів: «Візитка», «Сучасні вибрики(конкурс талантів)» та «Розминка(інтелектуальний конкурс)». Конкурси  засвідчили, що всі класи, без винятку, надзвичайно активні, творчі, енергійні, незрівнянні, неординарні та багатогранні. Старшокласники, а саме – актив учнівського самоврядування, охоче долучилися до організації та підготовки свята своїм молодшим друзям. Однак, щоб зарахувати у шкільну родину, учні склали урочисту присягу п’ятикласника, а класні керівники дали клятву у відповідь.

Рогожина К.О., педагог-організатор

Повернутися назад