Головна > Головна / Дозвілля > Як у НВК № 2 на Андрія гуляли

Як у НВК № 2 на Андрія гуляли

18-12-2017, 20:36. Розмістив: Adminik

З-поміж найбільших зимових свят, мабуть, найвеселішим та найочікуванішим було і залишається свято Андрія. Саме тоді, за українським звичаєм, молодь збиралася в одній хаті на Великих Вечорницях і влаштовувала там усілякі дійства – починаючи ворожіннями та закінчуючи забавами і співами. 13 грудня 2017 року у Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» відбулися щорічні – «Андріївські гуляння». Захід-квест відтворив усі найкращі традиції нашої давнини. У цьому веселому дійстві брали участь учні 5-11 класів. Діти мали змогу відвідати самобутні подвір'я, які готували старшокласники, позмагатися у багатьох цікавих конкурсах та визначити найкращих та найспритніших учнів. Вони ліпили і смакували варенички, кусали калиту, співали українські пісні та танцювали запальні народні танці, виконували спортивні завдання, демонстрували акторську майстерність.
Розпочалося дійство театралізованою виставою, яку підготували учні старших класів. Молодші школярі з величезним захопленням спостерігали за колоритним дійством, що відбувалося на сцені. Переможцем квесту «Андріївські гуляння» став 5-А клас, який виявився найактивнішим.
Усі учасники цього свята продемонстрували, що сучасна молодь вміє бавитися, знає українські традиції, дотримується і поважає їх.

Юлія Димчук, 11А клас, Голова ШУП

Повернутися назад