Головна > Головна / Табір > День четвертий - 01.06.2017

День четвертий - 01.06.2017

5-06-2017, 13:13. Розмістив: Adminik

«Мир у світі – найголовніше...»

Англомовний загін «Little foxes» презентував НВК №2 у міських заходах до Дня захисту дитини. Софія Скварук, учасниця цього ж загону, виступила зі своєю концертною програмою, але найбільше всіх вразила пісня «Smile».
«Little foxes» взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Діти за мир!» у міському парку імені Тараса Шевченка і вибороли перше місце серед інших пришкільних таборів Рівного. Радість переможців була нечуваною і неймовірною.
Інші загони теж брали участь у шкільному конкурсі малюнків на асфальті «Я малюю мир». Кожен учасник конкурсу зумів продемонстрували власні художні вміння, неординарний підхід у виконанні композиції, естетичний смак та майстерність поєднання кольорової гами. Однак найголовніше, що хотіли зобразити діти – це щире патріотичне вболівання за долю нашої країни.
Загін «Freunde» захоплювався сьогодні сценічним мистецтвом, діти працювали в театральному гуртку «Бременські музики». Кожен учень міг долучитися до творіння Мельпомени і презентувати свої декламаторські вміння, артистизм, акторську майстерність.
Інтригуюча подорож у світ підводного царства вихованців пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» відбулася під час  перегляду мультфільму «Підводна ера» в кінопалаці «Україна» 01 червня 2017 року. Діти отримали чимало приємних, яскравих, незабутніх вражень, втіхи та задоволення. Головний герой Діп  вразив усіх своїми добротою, відважністю, ініціативністю, товариськістю і тим, що врятував увесь підводний світ. Такі сеанси виховують співпереживання за долю Всесвіту, наше майбутнє, вміння розуміти та підтримувати неординарних та самобутніх особистостей, розвивають фантазію та творчість юних глядачів.
Дітлахи зарядилися позитивом та піднесеним настроєм для подальшого активного відпочинку в таборі.

Повернутися назад