Головна > Головна > Полум’яна патріотка України

Полум’яна патріотка України

30-10-2015, 07:02. Розмістив: Adminik

«Вшановували пам’ять»

Вихованці Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» з нагоди відзначення дня захисника України 13 жовтня 2015 року вшановували пам’ять «полум’яної патріотки України» - Олександри Петрикової. Діти покладали квіти біля меморіальної дошки на будинку, у якому в  1960-2004 роках проживала поетеса, активістка Народного Руху України, "Просвіти”, вона загинула під час Помаранчевої революції в Києві 25.11.2004 р.  Учні зустрічалися з чоловіком О. Петрикової Анатолієм Петриковим, випускником НВК №2, який закінчив школу більше 55 років тому. У квартирі пана Анатолія – меморіальний куточок пам’яті. Він завжди радо спілкується з учнями школи-ліцею, розповідає про свої шкільні роки, важку долю його родини, сподівання. Відчувається, що цей чоловік дуже любив свою дружину і бережно зберігає все, зроблене її руками. Національно-патріотичний дух та громадянська свідомість Анатолія Максимовича під час зустрічі вплинула на формування світогляду та ціннісних орієнтацій школярів.

Гребенюк О.М., педагог-організатор

Повернутися назад