Головна > Головна / Акції > Допомога бійцям АТО

Допомога бійцям АТО

8-06-2015, 23:30. Розмістив: Adminik

«За мир»

Учні НВК №2 "Школа-Ліцей" щиро бажають допомогти нашим бійцям, які зараз перебувають у зоні АТО. Діти, небайдужі до подій, які відбуваються на Сході України, вирішили сплести маскувальні сітки, які дуже необхідні зараз для проведення Антитерористичної операції. Усі вихованці закладу приносили тканину для сітки, а вже старшокласники завзято виконували роботу. До акції приєднувались і вчителі, і адміністрація школи. Завдяки спільним зусиллям, 18 травня 2015 року спетені сітки були передані волонтерам та бійцям АТО, які особисто відвідали школу, щоб подякувати небайдужим дітям та педагогам за кропітку роботу. Найменші вихованці НВК №2 подарували військовим музичний вітання – пісню «За мир», яка до глибини душі пронизала всіх слухачів. Ми мріємо, щоб війна якнайшвидше закінчилася та усі бійці повернуться живими й здоровими!

Прохонюк Аліна, голова інформаційної комісії
Гребненюк О.М., педагог-організатор