Головна > Головна / Табір > Пришкільний табір "УСМІШКА" - 02.06

Пришкільний табір "УСМІШКА" - 02.06

8-06-2015, 23:36. Розмістив: Adminik

«День 1»

Нарешті літо!!! Канікули!!! Це час ігор, забав, спілкування, свободи у виборі занять, поповнення, витрачених за навчальний рік, сил, відновлення здоров’я. Учні 1-6 класів Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» 02 червня 2015 року з нетерпінням чекали початку роботи пришкільного табору «Усмішка». У закладі запанували дитячий галас та сміх, а невгамовне школярство знайшло собі заняття до душі. Старшокласники беруть активну участь у роботі з молодшими школярами як волонтери, створюючи комфортні умови для розкриття творчого потенціалу дітей. У загоні кожен має можливість продемонструвати власну оригінальність, індивідуальність,  креативність та талант.

Сьогодні, 02 червня, вихованці НВК №2 дружно вболівали за свою команду на стадіоні «Авангард» на загальноміському турнірі з футболу серед молодших учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Кубок майбутніх чемпіонів». Діти щиро співпереживали та захоплено вигукували «ГОЛ!!!» На думку учнів, активне вболівання та моральна підтримка наших гравців надавали їм ініціативності, сили та натхнення.

Гребенюк О.М., педагог-організатор

Повернутися назад