Головна > Головна / Конкурси / Учнівське самоврядування > «Школа має талант» 1-4 класи

«Школа має талант» 1-4 класи

29-04-2015, 20:23. Розмістив: Adminik

«Багатогранні таланти»

«Школа має талант» - переконалися вдруге вихованці та педагоги Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» наприкінці квітня 2015 року. На загальношкільному кастингу учні 1-4 класів мали змогу продемонструвати свої вміння та здібності.  Журі відзначило яскравих, обдарованих, активних  і непередбачуваних учнів нашої школи.
Найактивнішими виявилися учні 2-А класу, які презентували захоплюючі як танцювальні (Сирота Вероніка, Крощенко Владислав) й співочі таланти (Лотоцька Олена, Марчук Ангеліна), так і гімнастичні композиції (Марчук Ангеліна). Танцювальний клуб «Viva» зачарував енергійним «драйвом»,  подарувавши запальні танці «Хіп-хоп» та «Мадагаскар».Запам’яталося виконання пісні «It’s my life» Попович Юліаною, ученицею 2-Б класу. Номер був дуже екстравагантним, адже дитина серйозно та оригінально поставилася до виступу на кастингу. Також усіх глядачів зацікавили східні танці Макарук Анни (1-Г), Сироти Вероніки (2-А), брейк-денс Крощенка Владислава (2-А), Чечка Артема, Скорохода Артура (3-В), гімнастична композиція Микитин Олександри (4-Г), пісенні номери Скварук Софії (2-В), Дарчик Олександри (3-А), Ковальчука Тараса та Гелетій Дарини (3-А), Якубовської Єлизавети (3-Б), Тарасюк Марини (4-Г), гра на гітарі Федосова Максима (4-В), гра на фортепіано Жильчук Софії (4-Г), декламування поезії Т.Г. Шевченка «Розрита могила» Ящук Яни (4-Б).

Дякуємо всім учасникам кастингу за незабутню демонстрацію багатогранних талантів. Найкращі номери будуть представлені на святі школи «Сузір’я талантів». Зичимо Вам творчої наснаги та злетів до нових висот!

Малиш Анастасія, учениця 11-Б класу,
голова комісії «Милосердя»