Головна > Головна / Навчання / Учнівське самоврядування > Профорієнтаційна зустріч старшокласників

Профорієнтаційна зустріч старшокласників

21-04-2015, 22:12. Розмістив: Adminik

«Про професію медика»

Цікавою та змістовною була профорієнтаційна зустріч старшокласників Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» з представниками Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Усі змогли детальніше дізнатися  про професію медика. Найбільше учнів зацікавили підготовка лікарів для Збройних сил України, фармацевтичний та стоматологічний факультети. Цінним досвідом поділилися студенти-редактори першого в Україні електронного науково-практичного видання «Український науково-методичний молодіжний журнал». Майбутнім абітурієнтам продемонстрували відео-візитівку університету та розповіли про умови вступу. Між учнями та представниками вишу зав’язався конструктивний діалог про особливості поєднання активного студентського життя з навчанням, студентський парламент, профком, заохочення за успіхи.

На погляд учнів, такі зустрічі є надзвичайно корисними, тому що вони можуть безпосередньо отримати цінну інформацію про вищий навчальний заклад та умови вступу.

Гребенюк О.М., педагог-організатор

Повернутися назад