Головна > Головна / Акції / Учнівське самоврядування > «Символічна фотомить»

«Символічна фотомить»

24-03-2015, 21:12. Розмістив: Adminik

«Патріотична фотосесія»

Актив учнівського комітету Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» закарбував у пам’яті ліцеїстів та педагогів «Символічну фотомить» - фотосесію, приурочену 150-ій річниці від дня першого публічного виконання Гімну України та 200-річчя від дня народження автора музики Михайла Вербицького. Учнівське самоврядування закликало всіх учнів та вчителів одягнути в цей день вишиванки та стрічки з елементами національної символіки та виконати Гімн України, а юні фотографи відтворювали ці миті патріотичного піднесення та гордості за рідну державу. Герб, прапор, гімн – на сторожі самостійності та суверенітету  країни. «Символічна фотомить» ще раз продемонструвала національну свідомість та громадянський патріотизм вихованців НВК № 2.

Гребенюк О.М., педагог-організатор

Повернутися назад