Головна > Головна / Акції > День пам’яті Героїв

День пам’яті Героїв

6-02-2015, 20:49. Розмістив: Adminik

«Бій під Крутами»

Наприкінці січня у Рівненському НВК №2 "Школа-Ліцей" інформаційною комісією учнівського комітету, а саме – учнями 8-их класів, були організовані та проведені для школярів початкової ланки інформаційні виступи, демонстрації історичних фотографій та читання поезій, присвячені Дню пам’яті Героїв, що полягли у 1918 році в нерівному бою під Крутами. Учні 1-4 класів уважно слухали про страшні події того часу. Згодом відповідали на запитання, ділилися тим, що найбільше вразило маленьких, допитливих слухачів. Старшокласники були захоплені відвертістю, щирістю та вмінням молодших ліцеїстів швидко сприймати та аналізувати інформацію. На нашу думку, потрібно частіше проводити такі хвилини спілкування, адже вони формують кругозір та обізнаність дитини.

Дячок Діана, учениця 8-А класу
Мумінова Мія, учениця 8-А класу