Головна > Головна / Проекти > Системи кримінальної юстиції

Системи кримінальної юстиції

29-12-2014, 23:00. Розмістив: Adminik

«Пенітенціарна служба»

У грудні 2014 року у Рівненському НВК №2 "Школа-Ліцей”відбулася зустріч із представниками пенітенціарної служби України в Рівненській області Трусік Надією Олегівною та її колегою Кузиком Олександром Олександровичем. Під час зустрічі з учнями та вчителями школи було продемонстровано фільм про «Проект реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», в якому було зображено долю дітей-підлітків, що перебувають у місцях позбавлення волі. Вражаючим було те, що підлітки втрачають роки своєї молодості за незначні злочини, потрапляючи у дитячі колонії, проводять там частину свого життя. Не задумуючись про наслідки, вони всеодно скоюють злочини, однак, згодом дуже шкодують.

Учням НВК№2 "Школа-Ліцей” було цікаво слухати інформацію, яку розповіли представники пенітенціарної служби про те, що діти за  ґратами  розуміють, що в них життя зупинилося і вороття не має, але більшість з них - це хороші люди. Суспільство  не готове сприймати  дітей, які перебували у неволі, тому їм важко адаптуватися та соціалізуватися. Підліткам потрібно замислюватися над подальшим життям, а правосуддю варто було б зменшити термін та форму покарання для неповнолітніх.
Між ліцеїстами, Надією Олегівною та Олександром Олександровичем зав’язався конструктивний діалог. Учні ставили питання, які їх найбільше цікавили, і отримували ґрунтовні відповіді.

Щиро дякуємо за розгорнутий виклад інформації  з такої делікатної теми.

Повернутися назад