» » Казка «Гуси -Лебеді» у школі
Інформація про статтю
  • Переглядів: 1 008

Казка «Гуси -Лебеді» у школі

Категорія: Головна / Конкурси


Казка «Гуси -Лебеді» у школі

13 лютого в спортивній залі ліцею звучала гучна музика, чувся веселий сміх, вигуки-підбадьорювання, схвильовані ойки.
І це не дивно , адже кожен маленький школяр, який залишився на групі продовженого дня під час проведення відкритої спортивної години за мотивами казки «Гуси -Лебеді», опинився в дивовижній країні.
Потрапили в тридев’яте царство не випадково: Гуси-Лебеді викрали хлопчика Іванка для злої Баби Яги. Ніхто не залишився байдужим до долі дитини, всі кинулися рятувати його.
Хоча й мандрувати чарівними стежками було не так уже і просто: спершу подолали зачарований ліс, підтягуючись на канатах, потім перестрибнули високу траву, використовуючи спортивні обручі, перелізли через гору-стіну, та кожен впорався із випробуваннями.
Проте, незважаючи на подолані перешкоди, пригоди не скінчилися. 

Усі зупинилися на перехресті, перед каменем – вказівником. Розгублено читали: наліво підеш – потрапиш до царства Баби Яги, праворуч – додому повернешся, прямо – смерть знайдеш.
Хоч і злякалися, та вирушили ліворуч. По дорозі учні допомогли яблуньці зібрати яблучка, ведмедю наповнити кошик ягодами. 
І ось нарешті прийшли до будинку Баби Яги. Діти уже покликали Іванка, який сумував у саду, але несподівано з’явилася Бабуся. Вона виявилася хитрою та підступною, влаштувавши різноманітні естафети. Учням довелось продемонструвати кмітливість, спритність, швидкість, уміння працювати в команді.
Як не старалась Баба Яга, перемогти не вдалося. Попросила вибачення, відпустила хлопчика та всім вручила солодкі подарунки.
Школярі раділи, що змогли врятувати хлопчика і свято завершилось колективним фото напам’ять. 
   

   

   
бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.