» » Андріївські гуляння
Інформація про статтю
  • Переглядів: 1 000

Андріївські гуляння

Категорія: Головна / Конкурси


АНДРІЇВСЬКІ ГУЛЯННЯ!!!

Квест «по-Андріївськи» у НВК №2 «Школа-Ліцей».
З-поміж давніх зимових свят, мабуть, найвеселішим, найзагадковішим і найбільш очікуваним було і залишається свято Андрія. Саме в цю ніч молодь збиралася в одній хаті на «великі» вечорниці  і влаштовувала там усілякі дійства, починаючи з ворожіння і завершуючи кумедними забавами,  співами та танцями. 

Відродили цю давню народну традицію з елементами сучасної інтерпретації  й учні НВК №2.  
Хлопці, дівчата та вчителі  -  усі дотрималися  дрес-коду. Сучасна молодь у національному вбранні почувалась вільно, гумору для доброго настрою теж вистачало. 
Розпочалося свято інсценуванням  українських  вечорниць, представлене учнями 10-11 класів. Далі були запропоновані для команд 5-6 класів завдання - пройти 7  творчих  «подвір’їв»: «Ворожіння», «Пісенне», «Танцювальне», «Вареничне», «Калитинське», «Сюрприз», «Показуха», де школярі продемонстрували свої знання українських традицій, звичаїв та фольклору, почуття гумору, творче виконання завдань, спритність при кусанні калити, вміння ліпити вареники, танцювати та співати.
Переможцями «Квест» - змагання - «Андріївські вечорниці» стали найзгуртованіші та найерудованіші команди 5-А та 6-В класів і отримали солодкі подарунки! Вітаємо!бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.