Halloween - 2013

Категорія: Головна / Конкурси

Традиційне свято -  «Хеловін»

НВК №2 «Школа-Ліцей» відзначив 20 шкільне улюблене традиційне свято - «Хеловін».

Гостей, адміністрацію школи, яка постала у несподіваних та незвичних образах, розважали найстарші жителі - учні 10-11 класів.
Демонструючи свої «божевільні будні», старшокласники зійшлися у запеклій боротьбі за горде звання переможця «Halloween - 2013».
Протягом трьох годин команди дивували присутніх шкільним життям, дивовижними дотепними жартами та запальними танцями. Атмосфера демонічних веселощів панувала від початку дійства до його завершення.
Здобути почесний титул  переможця вдалося команді «Брутальні», учням 11-А класу.
10-ті  класи, не зважаючи на те, що в шоу брали участь вперше, гідно презентували підготовку своїх команд.
Хочемо подякувати всім за феєричне шоу, чудовий вечір та гарний настрій!