НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » День чотирнадцятий - 16.06.2016

День чотирнадцятий - 16.06.2016

Категорія: Головна / Табір

«Сумний "День навпаки"»

Останній день табірного життя Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» – День навпаки.  Щоденна ранкова зарядка сьогодні, 16 червня, перетворилася на «Вечірню колисанку». Усі вправи, які виконували вихованці «Усмішки», були спрямовані на релаксацію, умиротворення, заспокоєння, бажання заснути…, але дітям «колисанка» дуже сподобалася. Діти з «сумом, лінню та байдужістю пошкандибали» у загони створювати фотозвіти про «нецікаве, сумне, нетворче та ненасичене» дозвілля в «Усмішці». Найбільше всім запам’ятався святковий обід у шкільній їдальні, адже туди потрібно було дійти спиною вперед. День навпаки – це хороший приклад змінити загальноприйняті правила, а ввести свої незвичайні нововведення, які приносять радість та втіху.

Завершальним акордом дня стала ранкова дискотека з нагоди закриття табірної зміни, яка супроводжувалася церемонією нагородження та відзначення грамотами найактивніших, найкреативніших, найенергійніших, найвеселіших учасників змістовного та гамірного життя табору. І востаннє пролунала сьогодні табором й подарувала дітям приємні позитивні спогади пісня:

Від усмішки стане всім тепліш,
Від усмішки засія веселка в небі,
Поділись усмішкою щедріш
І вона не раз повернеться до тебе!

День навпаки вдався на славу! До нових зустрічей в наступному навчальному році.

Гребенюк О.М., Шалайко О.В.