» » У НВК №2 шукали Попелюшку

Категорія: Головна / Дозвілля

«У пошуках Попелюшки»

У НВК №2 «Школа-Ліцей» шукали Попелюшку
Вишуканим та елегантним було святкування Нового року для учнів 5-11 класів Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». Учнівський парламент організував захопливі новорічні видовища біля ялинки з цікавими конкурсами  та міні-дискотеки.  Цьогоріч  Новий рік ліцеїсти святкували на казковому балу «У пошуках Попелюшки», тут були: Король, Королева, Принц, Принцеса (Попелюшка), Фея, Ельфи. Однак, одними з найголовніших учасників дійства, безперечно, були Діди Морози та Снігуронька. Найбільше позитивних емоцій викликали непередбачувані конкурси з подарунками-сюрпризами переможцям. А гіперактивними учасниками конкурсів, які продемонстрували свої акторську майстерність та вміння танцювати й співати, стали учні 5-8 класів, 9-11 – подивували всіх вишуканими танцями з Дідом Морозом та Снігуронькою та широкими знаннями в інтелектуальному конкурсі. У новорічній феєрії презентував свою різдвяну постановку шкільний вуличний вертеп «Колядин», зачарувавши всіх задушевними колядками та щедрівками, оригінальними побажаннями та віншуванням.

Учнівський парламент щиросердно вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

З Новим роком Вас вітаємо!
Мавпочку смішну чекаємо!
Їй банани, апельсини,
А всім нам – веселі днини!
Мавпочка нас звеселяє,
Рік щасливий обіцяє!