Інформація про статтю
  • Переглядів: 867

«HALLOWEEN» - 2015

Категорія: Головна / Дозвілля


«Вечір гумору та жартів»

Десяти- та одинадцятикласники Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 06 листопада 2015 року знову повернулися до 20-річної традиції святкувати вечір гумору та жартів – «HALLOWEEN», хоча того року відбулися невеличкі реформи і назву було змінено на «Comedy School», цього року учнівський парламент вирішив повернути назву нашій «традиції». «HALLOWEEN», на думку старшокласників, більшою мірою розкриває повноту втілення їхніх авторських задумів. Його з нетерпінням очікують всі учні та педагоги. А старшокласники готуються до заходу в кулуарах школи майже з 1 вересня. Це особливий момент, якого з нетерпінням чекали  учні 10-11 класів, щоб влучно та дотепно пожартувати зі своїх учителів та шкільної адміністрації… 
І їм за це нічого не було! Ще й високі бали заслужили команди. 
  

Учасники свята з винятковою старанністю продемонстрували свої екстраординарні жарти-інсценізації, енергійні, захоплюючі, нестримні, креативні таланти. Вони представили учительський світ очима учнів, зокрема, домашнє завдання: «Який же сон наснився кожній з команд?». Увесь вечір запалювали супероригінальні, неповторно ексцентричні та нереально екстравагантні команди:
• 10-А класу «Амазонки»;
• 10-Н класу «Команда Н»;
• 11-А класу «Freedom»;
• 11-Б класу «Назад у минуле»;
• 11-В класу «Помилка Нагорного».
Переможцем свята стала команда 11-В класу – «Помилка Нагорного».  
«Helloween» у НВК №2 – це чудове свято гумору, талантів та креативності. А ще - це нерви та сльози, коли щось не виходить, або виходить зовсім не так як уявлялось. Підготовка до свята – величезна робота кожного з нас над самим собою та можливість відкрити для себе нові таланти. Саме під час виступу стаєш впевненішим у собі, адже не так легко наважитись вийти перед всією школою в образі одного з учителів, завуча або самого директора, та щей зобразити їх з кумедного боку. Але ж «дєрік» дозволив! 
    
Головне, що я зрозуміла «Helloween» - це свято, яке збирає нас всіх до купи. Під час підготовки побачила своїх однокласників та класного керівника зовсім з іншої сторони, протягом наших вечірніх репетицій всі ставали більш відкритими та щирими. Ми навчились поважати та враховувати думки один одного. Всі змінились і це зміни на краще. Дуже добре, що я, як учениця 10 класу, матиму змогу відчути ейфорію цих почуттів знову, наступного року.

Дарчик Анастасія, заступник голови парламенту, 
учениця 10-А класу
Гребенюк О.М., педагог-організатор
бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.