» » Зразковий дитячий ансамбль “Перлинка”

Зразковий дитячий ансамбль “Перлинка”

Категорія: Головна / Конкурси

«Вітаємо переможців»

Вихованці Рівненського НВК №2 "Школа-Ліцей” зразкового дитячого ансамблю "Перлинка” стали переможцями у ІІ Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі національних культур та народної творчості «Яскрава країна. Закарпаття – 2015». Вони здобули  дипломи лауреатів І  ступеня у номінації «Народна хореографія. Ансамбль» (молодша і середня вікові категорії).
Конкурсанти продемонстрували свої танцювальні таланти на високому рівні. Вони зачарували членів журі та глядачів  креативністю, довершеністю виконання, запальною енергією, душевним втіленням  патріотичного задуму.
Щиро вітаємо художнього керівника Жемчугову-Копилову Ольгу Ігорівну та вихованців Рівненського НВК №2 "Школа-Ліцей” з перемогою!