» » Тематична лінійка

Тематична лінійка

Категорія: Головна / Конкурси

«Вітаємо переможців»

Напередодні Дня захисника України у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» учнівський парламент підготував інформаційні виступи на тематичних лінійках для учнів 1-4 класів, а також звучали вірші сучасних українських поетів, присвячені темі війни в Україні, слова подяки тим, хто відстоює єдність і незалежність нашої держави на сході. Вихованці НВК № 2 теж переймаються долею України та підтримують наших  воїнів-захисників. Вихованці НВК № 2 протягом вересня-жовтня активно долучилися до акції «Милосердя», зібравши одяг, продукти харчування, засоби особистої гігієни, канцелярію для переселенців зі сходу та міських лікарень.

Завершилася тематична лінійка урочистим нагородженням переможців виставки ікебан та дарів природи «Феєрична осінь». Члени журі, актив учнівського парламенту, допомагали вручати відзнаки учням, які вибороли призові місця за повноту втілення творчої концепції, майстерне виконання, гармонійність образу. Журі було важко обирати найкращих, адже всі роботи були оригінальними, незрівнянними та креативними, у кожній композиції виділялися своя родзинка та естетичний смак. Очі дітей були сповнені радістю. А. Дарчик, заступник голови ШУП, відмітила: «Молодші школярі, яких відзначили, у цей момент найбільше гордилися собою, особливо учні перших класів, адже це їх перша перемога».

Дарчик Анастасія, учениця 10-А класу, заступник голови ШУП
Гребенюк О.М., педагог-організатор