НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Свято "День Вчителя" 2015

Свято "День Вчителя" 2015

Категорія: Головна / Дозвілля

«Вітаємо зі святом»

Учнівський парламент та одинадцятикласники  Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» традиційно вітали своїх вчителів ««живим» «коридором пошани», тримаючи в руках червону стрічку, та, даруючи квіти. Цьогоріч це дійство набуло нового забарвлення, тому що майбутні випускники влаштували танцювальний флешмоб для зустрічі кожного педагога. Вони подарували піднесений настрій та приємні враження на ввесь день. Старшокласники з великою шаною зустрічали вчителів оплесками та вигуками: «Вітаємо!»

Учнівське самоврядування підготувало урочистий захід для вчителів «Скарб високої любові». Школярі демонстрували свої багатогранні таланти: декламаторські, співочі, танцювальні…  Родзинкою свята були виступи дітей учителів, які зачарували всіх своєю неординарністю та акторською майстерністю, та зворушливе виконання пісні «Свято» ученицею 11-А класу Журомською Діаною й учителем музичного мистецтва Ветровою Валентиною. Вихованці НВК № 2 дарували найтепліші слова та осяйні посмішки всьому педагогічному колективу.

Гребенюк О.М., педагог-організатор