» » Ми першокласники!!!

Ми першокласники!!!

Категорія: Головна / Навчання

«Свято Першого дзвоника»

1 вересня 2015 року – довгоочікуваний, радісний і хвилюючий день для вихованців Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». В очах випускників – сум, бо для них цей навчальний рік – останній. А в очах першокласників – гордість і тривога, адже вони прийшли до школи вперше. Цікаво, як вони? Сьогодні відбулося наше перше знайомство з ними. За пишними букетами їх майже не видно. Гарненькі, святковоодягнені, вони сьогодні трішечки розгублені: що чекає на них у школі?..
Щиро привітали всіх з Днем знань директор школи та гості свята, а голова учнівського парламенту взяла  бліцінтерв’ю в наших наймолодших школярів, досвідчені  одинадцятикласники допомагали їм краще зрозуміти шкільне життя. Зворушливим та душевним було виконання пісень «Віночок-прапорець», Попович Юліаною, ученицею 3-Б класу, та «Першоклашка» Скварук Софією, ученицею 3-В класу. Вихованці ансамблю народного танцю «Полісяночка» вразили глядачів досконалим володінням мовою тіла та витонченістю танцювальних рухів.
Першокласники всю увагу привернули до себе. У красивій шкільній формі, з білосніжними бантиками вони захоплено дивилися на святкове дійство, а їхні вчителі, батьки, дідусі та бабусі трепетно спостерігали за радісними посмішками та переживаннями своїх дітей.

Учителі, навчаючи, віддають нам свої любов та терпіння, готують до дорослого життя, тому нехай цей навчальний рік буде багатий на цікаві й змістовні знання, приємні враження і посмішки на дитячих обличчях.

Сафонова Катерина, учениця 11-Б класу,
член інформаційної комісії