» » Зустріч ВИПУСКНИКІВ 2015
Інформація про статтю
  • Переглядів: 1 031

Зустріч ВИПУСКНИКІВ 2015

Категорія: Головна / Дозвілля


«Зустріч у колі друзів»

Зустріч у колі друзів 
На світі безліч тягнеться доріг
Одні - як мудрість, інші - в терен-цвіті.
А поміж них крізь промені проліг
До школи шлях, що найкоротший в світі.

… У різні куточки Земної кулі розкидала їх доля, але саме у цей зимовий час вони злітаються, немов до рідної домівки, і згадують найкращі моменти свого життя – шкільні роки. Час минає швидко й непомітно, а школа, ніби молодіє, бо тут назавжди оселилась неповторна учнівська душа, бо тут панує дитинство.
  
     На початку лютого за доброю традицією Рівненський НВК № 2 «Школа-Ліцей» гостинно відкриває двері, запрошуючи випускників на вечір-зустріч. Педагоги були щиросердно раді бачити усіх своїх вихованців, але особливо чекали на ювілярів 1990, 1995, 2000, 2005 та 2010 років випуску. Зустріч зі шкільним минулим – це завжди свято.  Учнівський комітет створив теплу атмосферу домашнього затишку для випускників НВК № 2. Вони організували святковий концерт, під час якого шкільні друзі знову поринули у свої юнацькі роки. На святі глядачам пропонували переглянути як ретро, так і недавно зроблені світлини з життя школи. 
  
Перший клас, перша вчителька, перше кохання, перше побачення, перші мрії... бажання відшукати пристань, пройти шкільним коридором, посидіти за своєю партою, зустрітися в рідному класі.
Однокласники згадували кумедні історії, перші прогуляні уроки, шпаргалки…, просили вибачення у класних керівників за недоспані ночі та різноманітні витівки та викрутаси. Лилися щирі слова подяки вчителям за цінні поради, за те,  що допомогли віднайти правильний шлях у житті. Під слова пісень «Він чекає на неї» у виконанні Єлизавети Петрук, учениці 11-В класу, та «Я ніколи нікому тебе не віддам» у виконанні Якубовського Антона, учня 9-А класу,  випускники згадували про своєї перші сподівання, перші світанки та першу любов. Ансамбль бально-спортивного танцю «Viva» енергійно підбадьорював аудиторію своїми запальними танцями. 
  
Юність.. Це справді найкраща пора життя людини і проходить вона в школі. Ці незабутні роки юності залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі. Але … Все має початок і кінець. На превеликий жаль, закінчується і шкільна юність. 
Гордиться наша школа своїми випускниками. Пам’ятайте, що ваші успіхи, ваша радість – це і наші успіхи, наша радість. Не забувайте рідної школи і якнайчастіше приходьте сюди, де вас пам’ятають, люблять і чекають. Міцного здоров’я Вам, життєвої сили та наснаги! До нових зустрічей!


Малійчик Віта, студентка-практикантка
Гребенюк О. М., педагог-організатор


бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.