» » Сплетемо маскувальну сітку разом

Сплетемо маскувальну сітку разом

Категорія: Головна / Акції / Учнівське самоврядування

«Допомогти бійцям АТО»

Жахливі події, що відбуваються у нашій країні не залишають байдужим нікого. Усі ліцеїсти НВК №2 «Школа-Ліцей» виявили велике бажання допомогти бійцям АТО. Члени учнівського самоврядування 05.02.2015 року організували акцію «Сплетемо маскувальну сітку разом». Напередодні усі класи намагалися якнайбільше принести тканини, однак плели сітку 7-11 класи, тому що зробити це потрібно було якнайшвидше. Кожен охочий старшокласник мав змогу зробити свій маленький внесок у цю добру справу. Учні на відмінно справились із завдання і через декілька годин захисна сітка була готова. 06.02.2014 року учнівський комітет передасть виконану роботу волонтерам, які доправлять маскувальну сітку у зону АТО. Маємо надію, що вона допоможе нашим захисникам у цій нелегкій боротьбі. Робіть добрі справи!

Малійчик Віта, студентка-практикантка
Гребенюк О.М., педагог-організатор