ТОП в освітньому середовищі МійКлас (РЕЙТИНГИ УЧНІВ)

Навчання

Електронна освітня платформа «МійКлас» пропонує широкий спектр матеріалів — завдання, теорія та тести у шкільних предметах. Кожне завдання має кроки розв'язання, таким чином учень може самостійно вивчати предмет і вчитися на своїх помилках.

Місце у ТОПі закладів України, кращий учень закладу та кращий учень класу (грудень).

НОВОРІЧНА ДИСКОТЕКА

Новорічне свято – це, без сумніву довгоочікувана казка для всіх дорослих та дітей. 26 грудня у НВК№2 «Школа-Ліцей» відбулося цікаве новорічне дійство. Напередодні учні готувалися та прикрашали школу власноруч виготовленими сніжинками, а також за ініціативи шкільного учнівського самоврядування створили спеціальну новорічну фотозону, біля якої мали змогу пофотографуватися під час дискотеки та провести конкурс на найкраще новорічне селфі.

«Спішить на землю Миколай»

Здавна живе такий звичай, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай у супроводі ангелів ходить від хати і до хати.  Кожна дитина йому написала листа з побажаннями та намагалася бути слухняною цілий рік. Особливо чемних дітей Святий Миколай відзначає приємними подарунками.  Завітав він і до Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». А разом з ним до дітей прийшли казкові персонажі: ангели, сніжинки, сніговими та лісові мешканці.

«Щоб повірити в добро, треба почати робити його»

У наші дні благодійність  стала не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої та чуйної до чужого болю.
Так щороку напередодні новорічно-різдвяних свят всі учасники освітнього процесу  Рівненського НВК №2  стають благодійниками. Упродовж грудня місяця у закладі проходить  благодійна акція «Святий Миколай іде у гості», всі небайдужі  долучаються до міських акцій, «Вртуємо життя разом», «Діти – дітям», «На крилах янголів».

Андріївські гуляння

Зима подарувала українцям низку свят, які мають багату культурну та духовну спадщину. І першим відкриває цикл зимових святкувань день святого Андрія Первозваного. Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Для Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» це свято вже стало традиційним.

Учитель року - 2020

Педагогічний колектив НВК №2 «Школа –Ліцей» щиро вітають Обуховську Вікторію Олександрівну  з перемогою у конкурсі  "Учитель року - 2020" у номінації "Початкова освіта". Пані Вікторія талановитий педагог, вчитель з ласки Божої, сучасна, креативна, з невичерпними запасами оптимізму, натхнення, енергії, професіоналізму!

А ми відвідали "Музей лісу"

Учні 3-В класу відвідали "Музей лісу", що знаходиться на Костопільщині. Тут вони ознайомилися з історією лісництва області. Після тривалої прогулянки екологічною стежкою юних природолюбів пригостили смачним козацьким кулешем. Цікаво і приємно провели час у мальовничому куточку величного лісу!

«Майстерня батьківства»

Практичним психологом, М.Стохід, у 4-Д класі було проведено батьківські збори у формі тренінгу на тему «Майстерня батьківства». Батьки мали змогу поглянути на світ очима дитини, налагодити та покращити  міжособистісні стосунки через використання засобів психотерапії. Комунікація між учасниками освітнього процесу була більш продуктивною та викликала позитивні емоції.

Урок по темі «Вода – це життя»

У 1-В класі цікаво пройшов підсумковий урок по темі «Вода – це життя». Діти разом з краплинками-мандрівницями перетворилися на справжніх дослідників. Дружно і весело кипіла робота в групах. Адже допитливі першокласники з задоволенням дізнавались  де можна побачити воду в природі, для чого потрібна вода, як її берегти.

Мовні конкурсні випробування знавців української мови

«Людина живе для творчості, і тільки в тому, що вона створила, її вартість», – ці вислови Петра Яцика  стали покликом для учасників ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови.

В будущее В прошлое