«Нова радість стала» 2019

Захопливим та самобутнім був виступ колективу «Спалах Різдвяної зірки» (вуличні музики) Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» на  традиційному загальноміському фестивалі вуличних вертепів і вуличних музик «Нова радість стала», який проходив 16, 17 січня біля новорічної ялинки.

На порозі Нового року

20, 22  грудня чарівне дійство завітало до учнів Рівненського НВК №2. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Відомі мультяшні персонажі – Бейблейд, ляльки Лол, Чаклунка,  Дід Мороз, Снігуронька, та багато інших героїв завітали в гості на свято, даруючи всім яскраві емоції, гарний настрій,  запальні пісні і хороводи.

Круглий стіл «Перспективи розвитку закладу в епоху освітньої реформації»

11 грудня 2018 року в Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» відбувся круглий стіл  «Перспективи розвитку  закладу в епоху освітньої реформації». Хоча ініціаторами зустрічі були члени учнівського парламенту, за стіл переговорів сіли батьки, представники вчительського та учнівського  колективів. Обговорювали,  якими мають бути зміст та структура поняття «сучасне освітнє середовище»? Як створити комфортне освітнє середовище для успішного навчання учнів, вчителів і батьків?

Благодійність немає меж

Щороку напередодні новорічно-різдвяних свят учні Рівненського НВК №2 проводять благодійну акцію «Святий Миколай іде у гості» та долучаються до міських акцій, «Не будь байдужим», «Діти-дітям», «На крилах янголів».

Тренінг «Надання домедичної допомоги»

12 грудня в Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» відбувся тренінг  «Надання домедичної  допомоги» в умовах акції «Знаю. Вмію. Допоможу», яка ініційована Рівненським державним базовим медичним коледжем.

Сучасний урок англійської мови

28.11.2018 на базі закладу було організовано семінар з теми: "Сучасний урок англійської мови". Методист видавництва Express Publishing Олена Хорош проводила тренінг, що спрямований на використання наочності на уроках англійської мови в початковій школі, впровадження системи гейміфікаціі  з використанням новітніх технологій. Учасники семінару креативно підходили до розв'язання поставлених задач. По завершенню семінару вчителі отримали сертифікати та подарунки від видавництва.

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» було проведено 22, 23 листопада 2018 року урок-реквієм «Неповторися біль душі людської»; організовано оглядові екскурсії для учнів 8-11 класів до краєзнавчого музею, де експонувалися фотодокументальні стенди інформаційно-просвітницького проекту "Спротив геноциду".

Стоп булінг

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, яке  здійснюється самими дітьми одне до одного. До чого може призвести ігнорування булінгу, як його попередити та чому поліція не завжди може допомогти розповідала Анна Паламарчук, інспектор ювенальної превенції при зустрічі з семикласниками Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей», 21 листопада.

«День Гідності та Свободи – крок у Європу»

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Безпека на дорозі

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пасажирів, пішоходів. Таким чином великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

В будущее В прошлое