Пророче слово Кобзаря

У НВК №2 «Школа-Ліцей» 12,  15 березня  відбувся  поетичний марафон «Пророче слово Кобзаря»,  приурочений 205 - річниці з Дня народження великого генія українського народу - Т. Шевченка, організований  вчителями-словесниками та молодою «Просвітою» закладу.
12 березня слово Кобзаря звучало із вуст наймолодших школярів закладу. Літературно обдаровані діти початкової школи декламували вірші, співали пісень, щоб не просто вшанувати пам’ять Кобзаря, а всім серцем відчути його невмируще слово.

Обласна школа управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування

14 березня  у Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей» відбулась обласна школа  управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування за темою: «Ініціативи учнівської молоді – шлях до розвитку демократичного суспільства».

Благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика»

Головна / Акції

З 18 лютого по 1 березня в  Україні проходила ІV Всеукраїнська благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика». Основна мета акції – дати змогу проявити гуманне та відповідальне ставлення людей до безпритульних тварин  та звісно ж, нагодувати чотирилапих.
До акції долучились і учасники освітнього процесу Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». Було зібрано корму та круп на 864 грн. Активісти учнівського самоврядування  передадуть усі смаколики до мисочок чотирилапих у притулок для тварин м. Рівного.

«Міні-міс школи 2019»

Головна / Конкурси

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми та перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку та любов. Тому 5 березня у НВК №2 «Школа-Ліцей» пройшов уже традиційний конкурс краси та грації «Міні-міс школи 2019». 23 учасниці 5-7 класів змагалися між собою, щоб серед усіх обрати лише одну: найкрасивішу, найелегантнішу та найталановитішу.

День майдану

Революція Гідності – кривава та сумна сторінка у житті сучасної незалежної України. Політично-суспільні зрушення, що відбулися в період з листопада 2013 по лютий 2014 стали поштовхом до переосмислення свідомості українських громадян. Учнів НВК№2 «Школа-Ліцей», як молодих, прогресивних людей сучасності, безпосередньо стосуються ці події. Тому актив учнівського парламенту 20 лютого у День Майдану влаштував загальношкільний флешмоб, присвячений пам’яті тих подій і вшануванню загиблих на Майдані.

«Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п'янить»

21 лютого світова громадськість відзначає Міжнародний день рідної мови. Це стало традицією і в нашому закладі. Організатор свята – кафедра вчителів словесників. До проведення заходів долучилися також класні керівники та учнівський парламент. В цей день діти писали диктанти, декламували вірші не лише українською мовою, а й  англійською, німецькою мовами.

Нагороди за добрі справи

Милосердя… Це слово за яким ховається душа людини.
Щороку всі учасники освітнього процесу Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» долучаються до благодійності, цей рік не був винятком. Ми вчимо дітей по-новому дивитися на світ, долати перепони, що роз’єднують людей, формувати між ними стосунки на засадах гуманізму та взаєморозуміння.

Незабутнє свято Св. Велентина «Міс та Містер»

День святого Валентина, який щорічно відзначають 14 лютого, здавна оповитий різними таємницями та легендами його походження. Одні прихильники свята закоханих надають романтичного значення цьому дню, інші...

В будущее В прошлое