День 14 - ПРОЩАВАЙ, "УСМІШКО"! - 13.06.2019

Головна / Табір

Святковим і водночас сумним дійством стало закриття табірної зміни. Діти всіх гуртів ретельно підготувались до виступу. Яскраві посмішки прикрашали маленькі обличчя, а в очах помітні були нотки суму. Однак, літо продовжується. До нових зустрічей з «Усмішкою»!

День 13 - ПІСЕННИЙ ДЕНЬ - 12.06.2019

Головна / Табір

Сьогодні табір «Усмішка» був сповнений музики та пісень. Наші мовні гурти здобували все нові перемоги на сцені Міського парку відпочинку та культури у пісенно-танцювальних батлах. А ми наповнили шкільне подвір’я мелодіями українських пісень.

День 12 - ПІЖАМНА ВЕЧІРКА - 11.06.2019

Головна / Табір

Інтригуюча подорож у світ мультфільмів в кінопалаці «Україна» захопила вихованців пришкільного табору «Усмішка». Діти отримали неймовірне задоволення і втіху від знайомства з домашніми улюбленцями та пізнали їх секрети.

День 11 - МИ ТАЛАНОВИТІ - 10.06.2019

Головна / Табір

Сьогодні вихованці табору мали нагоду здійснити віртуальну подорож у міжкосмічному просторі під куполом планетарію. З новими враженнями після обіду демонстрували свої таланти на сцені. А завтра нова мандрівка...

Свято "Останній дзвоник" 2019

Зовсім скоро в багатьох українських школах пролунає останній дзвінок. Так, випускники востаннє одягнуть шкільну форму і відвідають навчальні заклади, в яких вони провели багато років.

День 10 - ДЕНЬ МИСТЕЦТВА - 07.06.2019

Головна / Табір

Дійство, яке відбулося в актовій залі, справило на дітей неабияке враження. У гостях у таборі театр «Сонях»! У театрі діти побачили й переконались, що варто дружити з тваринами, адже вони наші друзі.
Отримали море драйву та позитиву від участі в конкурсі «Кліп, кліп, кліп». Діти залучили всю свою креативність та енергію для виступу-пародії на відомих виконавців. Гурти завзято вболівали та підтримували один одного, кожен був просто неперевершений у акторській грі.

День 9 - ВЕСЕЛІ СТАРТИ - 06.06.2019

Головна / Табір

Активні і неординарні гурти “Hands Up” і “Black Cats” взяли участь у міському конкурсі “English songs”, де представили загонову пісню англійською мовою.
Неймовірно цікавими та непередбачуваними стали спортивні змагання між гуртами. Діти докладали максимум зусиль, щоб пройти всі випробування та здобути перемогу.
Після обіду вихованці табору перетворилися у фантастичних звірят,прекрасних фей, незвичайних квіточок, кумедних монстриків під час арт-мобу «Веселий боді-арт».

День 8 - ДЕНЬ ПАТРІОТА - 05.06.2019

Головна / Табір

Вихованці та педагоги пришкільного табору "Усмішка" відзначали День патріота. З піднесеним настроєм усі прийшли до школи у вишиванках, демонструючи яскравий колорит національного орнаменту. Довгоочікуваний та символічний момент Дня патріота - флеш-моб "Парад вишиванок".
В будущее В прошлое