"Об'єднаймося ж, брати мої"

Головна / Гордість ліцею

Вітаємо переможців!
Учні Рівненського ліцею#2 Чернякова Анастасія та Гайко Анна, учениці 10-Б та 10-В класу, стали переможцями III етапу XXIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої" у номінації "Історія України та державотворення." Діти отримали грамоти Департаменту освіти і науки Рівненської Обласної Державної адміністрації та цінні подарунки. Підготувала переможців учитель історії Олійник Людмила Володимирівна. Бажаємо успіхів у подальшій роботі!

Створення сюжету казки-гри (ментор Олена Медведєва)

Наступним і найважливішим кроком у нашій творчій лабораторії, було створення сюжету казки-гри під менторством Олени Медведєвої.
Учні перших та других класів вигадали  головних героїв: слоноптах – Літайко, собакодракон  - Листогав, котоєдиноріг – Міміжок. Діти висловлювали влучні ідеї пригод та веселощів наших героїв, які були описані у першому розділі.

Здорова дитина - здорова країна

01 березня у нашому ліцеї відбулася зустріч - відеолекторій "Основи жіночої фізіології" для дівчат 6-х класів із представниками Луганського державного медичного університету.
Діти отримали для себе нову і цікаву інформацію та мали можливість задати питання, які їх хвилюють.

“Великі права маленьких дітей!”

Експерт з моніторингу дотримання прав дитини Ольга Соколовська-Кравчук провела учням 4 класів нашого ліцею правовий урок "Великі права маленьких дітей!", спрямований на підвищення рівня знань дітей про гарантовані їхні права, шляхи їх реалізації та захисту.
Експертка розповіла учням про декларацію прав дитини, зокрема право на освіту, здоров'я, відпочинок, захист від насильства та експлуатації.

20 лютого особливий день - День вшанування Героїв Небесної сотні

Сьогоднішній день у нашому ліцеї розпочався інформаційним повідомленням та хвилиною мовчання з вшанування загиблих героїв серед яких є жителі нашого міста: Георгій Арутюнян, Валерій Опанасюк, Олесандр Храпаченко. Класними керівниками проведено години спілкування “Герої не вмирають”, лідери учнівського парламенту підготували перегляд документального фільму “Майдан”.
Ми з вдячністю згадали і віддали шану тим мужнім людям, які відстояли права і свободи людини - європейське майбутнє України!

Вибори у ліцеї (2024)

Головна / Учнівське самоврядування

У РЛ-2 відбулися вибори голови учнівського парламенту, участь у виборах приймали двоє активних та енергійних учня Кузмічова Дарина та Грищук Іван /обоє учні 8-А класу/. Кожен претендент мав свою власну програму та гідно виступили перед шкільним учнівським активом та перемогу у голосуванні здобув Грищук Іван. Команда парламенту сформована та готова плідно та активно працювати на розвиток ШУП та ліцею №2 у створенні позитивного іміджу закладу.

«Книга майбутнього»

Цьогоріч здобувачі освіти початкової школи нашого ліцею беруть участь у Всеукраїнському фестивалі гри, навчання і натхнення Play Fest – 2024. Тема фестивалю «Мріємо і діємо». А мрії – це завжди про майбутнє. Тому нами обрана підтема «Книга майбутнього».
Нам пощастило запросити до співпраці дитячу письменницю, майстриню креативних книг, вишитих власноруч – Олену Медведєву.

День Соборності України (2024)

Головна / Національно-патріотичне виховання / Учнівське самоврядування

З нагоди Дня Соборності України, який відзначаємо 22 січня, учні  Рівненського ліцею №2 спільно з Рівненським ліцеєм "Український" організували живий ланцюг злуки, об’єднавши молодшу та середню ланки двох навчальних закладів. Діти, взявшись за руки, гучно та весело заспівали пісню "Ой у лузі червона калина...". Шкільний парламент підготував для 3-4 класів інформаційну гру з патріотичними пазлами, а класні керівники провели виховні заходи до Дня Соборності.

День пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років із того часу, а тема боротьби за суверенність і досі гостра, актуальна для нас.

В будущее В прошлое