Партнерство заради майбутнього

12 листопада 2019 року в Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей»  відбувся профорієнтаційний захід щодо вступу на навчання до військових навчальних закладів України випускників  закладів загальної середньої освіти міста Рівне. Перед присутніми здобувачами освіти виступив підполковник Володимир Федоренко, кандидат філософських наук, доцент кафедри суспільних наук Житомирського військового  інституту імені С.П.Корольова, який представив даний заклад. Зокрема, розповів про умови вступу, вимоги до абітурієнтів, про додаткові вступні випробування. Назвав, за якими спеціалізаціями можна навчатися, також зауважив, що в інституті існує хороша науково-технічна база.

Яке прекрасне рідне слово!

Мова – це серце нації, а тому з особливим трепетом та хвилюванням відзначили День української писемності та мови у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей». Була проведена ціла низка заходів з метою вшанування рідної мови. 8 листопада, на передодні свята, заклад квітнув  розмаїттям вишиванок, у яких прийшли наші учні та вчителі.

«Кейс з родзинками»

23 жовтня за ініціативи учнівського парламенту старшокласники НВК №2 «Школа-Ліцей» відвідали прем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут» у кінопалаці Україна. Сюжет фільму знайомить глядачів  із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка. «У свободі моя сутність» – так звучить головний меседж фільму. Виходячи з кінопалацу діти стверджували  – потрібно відстоювати те, що ви кохаєте.

Посвята у п’ятикласники

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання п’ятикласників  швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 17 жовтня  відбулося традиційне свято для  учнів – «Посвята у п’ятикласники».

«Учитель творить Людину»

Учитель для школи – це те ж саме, що сонце для всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух. З розумінням, любов’ю та повагою Шкільний учнівський парламент Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» вітав увесь педагогічний колектив. 4 жовтня 2019 року учні традиційно вшанували своїх вчителів з нагоди Дня працівника освіти «живим коридором», гучними оплесками та квітами.

День захисника Вітчизни

Вже стало традицією в Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» відзначати 14 жовтня, як свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне  свято День захисника Вітчизни, Українського козацтва.

Партнерство з ГО Червоний хрест

На протязі жовтня місяця в Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» у рамках партнерських стосунків проходила благодійна акція «Турбота». Завдяки співпраці з батьками та учнями із опертям на ініціативу та творчість педагогічного колективу у ході акції було зібрано солодощів, канцтоварів, овочів та фруктів, круп на суму 4064грн. Сформовано подарункові пакети для дітей сиріт, що навчаються у закладі на суму 1800 грн.

Яскрава дитяча творчість

З нагоди Дня художника України, у Рівненському НВК №2 шкільним учнівським парламентом було організовано виставку дитячої творчості. Учні 5-10 класів представили роботи на різну тематику та в різних техніках. Вони відзначилися неабиякою майстерністю та неповторністю.

«Коли сила любові перевершить любов до сили, настане мир на Землі»

21 вересня, відзначають міжнародний День миру. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і робити свій внесок у збереження миру на землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.
В будущее В прошлое