“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…»

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

«Невипадкові зустрічі» з письменницею Тетяною Войтович

У рамках започаткованого комунальним закладом «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради циклу заходів «Невипадкові зустрічі» з відомими краянами, які попри проблеми зі здоров'ям досягли успіху в житті і діляться своїм досвідом та досягненнями, 13 листопада відбулася зустріч вихованців Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» письменницею Тетяною Войтович.

Тренінг «Антибулінг»

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг.

«За вільну Україну!!!»

Україна та український народ не забули своїх визволителів і щороку вшановує пам’ять героїв і загиблих у боях за волю, незалежність України. 28 жовтня відзначається День визволення України від німецьких загарбників.

«Посвята в п’ятикласники» - 2018

Емоційним та незабутнім моментом у нелегкому шкільному житті учнів 5 класів стала незвичайна подія 19 жовтня 2018 року, яку вони зберігатимуть в пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги. У Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей»  відбулася «Посвята в п’ятикласники». Щоб носити почесне звання п’ятикласника учні пройшли деякі випробування, і довели, що вони гідні цього звання. Кожний клас показав згуртованість, дружні відносини та щире вболівання за свою команду. Учнівський парламент підготував  такі конкурси для школярів: «Візитка», «Сучасні вибрики(конкурс талантів)» та «Розминка(інтелектуальний конкурс)».

Феєрична осінь - 2018

Головна / Конкурси

Осінь – прекрасна пора року, яка багата на різнобарв’я. Вона зачаровує своєю красою, тому саме восени в Рівненському НВК № 2 учнівським парламентом організовується традиційний конкурс-виставка ікебан та дарів природи під назвою "Феєрична осінь" (08-09.10.2015 р.). Учні мали змогу презентувати свої вироби із природніх матеріалів.

Світ професій – мій вибір, мій успіх

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності багато молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням.

День працівника освіти - 2018

5 жовтня 2018 року Шкільний учнівський парламент та одинадцятикласники Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» традиційно  вітали своїх вчителів з нагоди Дня працівника освіти «живим коридором» пошани, тримаючи в руках червону стрічку, та, даруючи квіти. Старшокласники з великою шаною зустрічали вчителів оплесками та вигуками: «Вітаємо!», чим дарували піднесений настрій та приємні враження на ввесь день.

«ЖАРТ-ПТИЦЯ-2018»

Упродовж 12-16 вересня команда КВН «Інші діти» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» запалювала на Всеукраїнському фестивалі «Країна Веселого Народу» та «ЖАРТ-ПТИЦЯ-2018» в Одеській області.

«Хай буде мир на всій Землі»

21 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і Рівненський НВК №2 «Школа-Ліцей».

В будущее В прошлое