Головна > Демократична Школа > Шлях до демократичних змін

Шлях до демократичних змін

23-10-2017, 20:31. Розмістив: Adminik

Рівненський НВК №2 «Школа-Ліцей» добре розуміє, що навчальному закладу потрібна демократизація, бо грамотно розподілені обов’язки між вчителями, батьками та учнями є ефективними у подальшому розвитку школи. Але тоді виникає питання: як зробити демократизацію правильно? Універсального рецепту немає – кожен навчальний заклад повинен шукати свої мінуси і виправляти їх.
У жовтні місяці 2017 року відбулась чергова зустріч учнів, батьків, вчителів та представників громадськості з Андрієм Залужним і Русланом Данилюком – тренерами Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства.
19 жовтня на тренінгу «Інтеграція принципів та підходів ОДГ/ОПЛ у навчально-виховний процес», учнівський, батьківський та вчительський колектив отримав набір практик і дій, спрямованих на впровадження ОДГ/ОПЛ як у навчальний так і у виховний процес.

Людмила Юрчук - ЗДВР

Повернутися назад